0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Knockout Stage
Spain
۰
۰
England
inprogress
۲۲:۳۰
  United States MLS
FC Cincinnati
۱
۳
Charlotte
Finished
۰۳:۰۰
FC Dallas
۲
۰
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۴:۰۰
Los Angeles FC
۱
۵
Columbus Crew
Finished
۰۶:۰۰
Portland Timbers
۳
۰
Real Salt Lake
Finished
۰۵:۵۵
Chicago Fire
۰
۰
New York City FC
Finished
۰۴:۰۰
Houston Dynamo
۱
۱
Minnesota United
Finished
۰۴:۰۰
D.C. United (Washington)
۲
۱
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Austin FC
۰
۱
Seattle Sounders
Finished
۰۴:۰۰
Saint Louis City SC
۱
۴
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۴:۰۰
Montreal Impact
۱
۰
Atlanta United
Finished
۰۳:۰۰
San Jose Earthquakes
۱
۲
Sporting Kansas City
Finished
۰۶:۰۰
Toronto FC
۲
۱
Philadelphia Union
Finished
۰۳:۰۰
New England Revolution
۱
۳
Orlando City SC
Finished
۰۳:۰۰
Colorado Rapids
۱
۱
New York Red Bull
Finished
۰۵:۰۰
  Japan J League
Yokohama F Marinos
۴
۱
Kashima Antlers
Finished
۱۴:۰۰
Tokyo Verdy 1969
۰
۱
Machida Zelvia
Finished
۱۲:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۰
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۳:۰۰
Nagoya Grampus Eight
۲
۱
Kashiwa Reysol
Finished
۱۲:۳۰
Shonan Bellmare
۵
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۳:۳۰
Sagan Tosu
۰
۲
Gamba Osaka
Finished
۱۳:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۱
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۳:۰۰
Kawasaki Frontale
۱
۱
Cerezo Osaka
Finished
۱۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Gimcheon Sangmu FC
۴
۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۳:۳۰
Suwon City
۲
۲
Daegu FC
Finished
۱۳:۳۰
Gwangju FC
۰
۲
Incheon United FC
Finished
۱۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
FC Anyang
۰
۲
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
Bucheon FC 1995
۱
۰
Gimpo Citizen
Finished
۱۳:۳۰
Seoul E-Land FC
۳
۱
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۳:۳۰
  Chile Copa Chile
Colo Colo
۱
۰
CD Santa Cruz
Finished
۰۱:۰۰
Cobresal Salvador
۰
۰
Coquimbo Unido
inprogress
۲۲:۳۰
  Japan J2 League
Ventforet Kofu
۲
۲
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۲:۳۰
Mito HollyHock
۲
۲
Yokohama FC
Finished
۱۲:۳۰
Oita Trinita
۰
۲
Shimizu S-pulse
Finished
۱۳:۳۰
Blaublitz Akita
۱
۰
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۲:۳۰
Tochigi SC
۱
۱
Fagiano Okayama
Finished
۱۳:۳۰
Tokushima Vortis
۲
۰
Vegalta Sendai
Finished
۱۳:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۰
۲
Roasso Kumamoto
Finished
۱۳:۳۰
Montedio Yamagata
۱
۲
Iwaki SC
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Djurgardens IF
۱
۰
IFK Varnamo
Finished
۱۵:۳۰
Kalmar FF
۰
۱
IF Brommapojkarna
Finished
۱۸:۰۰
Vasteras SK FK
۲
۱
IFK Norrkoping
Finished
۱۸:۰۰
BK Hacken
۳
۵
IF Elfsborg
Finished
۱۸:۰۰
  Mexico LIGA MX
Leon
۰
۰
Pachuca CF
Finished
۰۲:۳۰
Deportivo Toluca FC
۳
۲
FC Juarez
Finished
۰۴:۴۰
CF Rayados de Monterrey
۰
۴
Cruz Azul
Finished
۰۶:۴۰
Santos Laguna Mexico
۱
۱
Pumas UNAM
Finished
۰۴:۳۵
Necaxa
۴
۱
Puebla
Finished
۰۲:۳۰
  South America Copa America Knockout Stage
Canada
۲
۳
Uruguay
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Serie B
Vila Nova GO
۰
۰
Avai
inprogress
۲۲:۳۰
CRB Clube de Regatas Brasil
۲
۱
Coritiba FBC
Finished
۰۰:۳۰
  China League 2
Shanghai Harbor Reserves
۳
۲
Quanzhou Yassin
Finished
۱۱:۳۰
Guangxi Hengchen
۲
۲
Shenzhen Juniors FC
Finished
۱۲:۳۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۲
۱
Guangxi Lanhang
Finished
۱۲:۳۰
Shandong Taishan Reserves
۲
۰
Xi'an Ronghai FC
Finished
۱۴:۳۰
Dalian Kuncheng
۳
۰
Nantong Haimen Codion
Finished
۱۴:۳۰
  Japan Regional League
Nankatsu
۳
۱
Tsukuba FC
Finished
۱۲:۰۰
Toin Yokohama University
۳
۰
Tokyo United FC
Finished
۱۱:۳۰
Nippon Steel Oita
۱
۵
KMG Holdings
Finished
۰۷:۳۰
SR Komatsu
۰
۱۱
Fukui United
Finished
۰۵:۳۰
Aries Tokyo FC
۱
۱
Tokyo 23 FC
Finished
۰۶:۳۰
Michinoku Sendai FC
۳
۱
Fuji University
Finished
۰۸:۳۰
Kaiho Bank SC
۰
۵
J-Lease FC
Finished
۰۵:۳۰
Mitsubishi Mizushima FC
۴
۱
Hatsukaichi FC
Finished
۰۵:۳۰
Kawasoe Club
۱
۵
Veroskronos Tsuno
Finished
۰۵:۳۰
FC Basara Hyogo
۴
۰
Lagend Shiga FC
Finished
۰۷:۳۰
Itazuke FC
۰
۵
FC Nobeoka Agata
Finished
۰۷:۳۰
Niigata Uni of Management II
۰
۱
Niigata University H&W
Finished
۰۸:۰۰
Hannan University
۰
۳
Moriyama Samurai
Finished
۰۸:۳۰
Artista Asama
۲
۰
Toyama Shinjo Club
Finished
۰۸:۴۵
  China Jia League
Shijiazhuang Gongfu FC
۱
۰
Guangzhou FC
Finished
۱۵:۰۰
Foshan Nanshi FC
۱
۱
Qingdao Red Lions
Finished
۱۵:۰۰
Liaoning Tieren FC
۲
۱
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Yanbian Longding
۱
۱
Wuxi Wugou
Finished
۱۴:۳۰
  World Friendly Club Matches
NS Mura
۰
۰
Zorya Luhansk
Finished
۱۸:۳۰
VfB 03 Hilden
۱
۰
TSG Sprockhovel
Finished
۱۴:۳۰
FC Hradec Kralove
۰
۰
FK MAS Taborsko
Finished
۱۸:۳۰
Montaneses FC
۰
۴
CF Atlante
Finished
۰۰:۳۰
Napredak Krusevac
۰
۰
FK Radnik Surdulica
Finished
۲۰:۳۰
TUS Bersenbruck
۱
۷
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۵:۰۰
1.fc Bruchsal
۳
۱
TuS Mechtersheim
Finished
۱۵:۳۰
FC Koper
۲
۲
NK Istra 1961 Pula
Finished
۲۰:۳۰
Middelfart
۲
۰
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۳:۰۰
SC Braga
۲
۱
RSC Anderlecht
Finished
۱۳:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۰
۰
Teutonia Ottensen
Finished
۱۴:۳۰
University College Dublin FC
۲
۲
Salford City
Finished
۱۷:۳۰
VfB Bottrop
۰
۰
Mulheimer FC 97
Finished
۱۷:۳۰
CF Atlante
-
-
Jaibos Tampico Madero
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
CA River Plate
۳
۱
Olimpia Asuncion
Finished
۰۰:۰۰
FC Iserlohn
۰
۳
SV Westfalia Rhynern
Finished
۱۴:۳۰
Brondby I.F.
۰
۴
Dynamo Kiev
Finished
۱۵:۳۰
SC 04 Schwabach
۲
۰
Atsv 1898 Erlangen
Finished
۱۶:۳۰
SV Oberachern
۱۰
۲
Offenburger FV
Finished
۱۷:۰۰
Holzheimer SG
۴
۵
Spvg Schonnebeck 1910
Finished
۱۷:۰۰
Montaneses FC
۴
۵
Alebrijes Oaxaca
Finished
۲۰:۳۰
Hillerod
۴
۰
Fremad Amager
Finished
۱۲:۳۰
Zaglebie Lubin II
۲
۰
MKP Carina Gubin
Finished
۱۴:۳۰
Harland and Wolff Welders
۰
۲
Glentoran FC
Finished
۱۷:۳۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۱
۰
FC Hanau 93
Finished
۱۵:۳۰
SSV Jahn Regensburg
۲
۲
SC Eltersdorf
Finished
۱۶:۳۰
VfB Homberg
۳
۰
Luner SV
Finished
۱۶:۳۰
SV Schalding-Heining
۰
۴
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۷:۳۰
SG Dynamo Schwerin
۱
۲
Concordia Hamburg
Finished
۱۵:۳۰
TSV Sasel
۳
۳
SV Todesfelde
Finished
۱۶:۳۰
Bohemians 1905
۴
۰
FK AS Trencin
Finished
۱۷:۳۰
Caykur Rizespor
۰
۵
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۱۸:۳۰
Polonia Lidzbark
۲
۱
Olimpia Elblag
Finished
۱۵:۳۰
IK Brage Borlange
۱
۲
IL Sandviken
Finished
۱۶:۳۰
PFC CSKA Sofia
۱
۰
SC Gjilani
Finished
۱۸:۳۰
Sloga Doboj
۰
۰
OFK Petrovac
Interrupted
۲۰:۰۰
Atletico Bucaramanga
۲
۰
Carabobo FC
Finished
۰۲:۳۰
FC Zlinsko
۷
۱
MKF Chrudim
Finished
۱۲:۳۰
FC Kray
۲
۲
Westfalia Herne
Finished
۱۶:۳۰
FC Karpaty Lviv
۲
۳
Bukovyna Chernivtsi
Finished
۱۶:۳۰
Zaglebie Lubin II
۲
۰
Miedz Legnica
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Queensland Premier League
St. George Willawong FC
۰
۲
Southside Eagles
Finished
۱۰:۱۵
SWQ Thunder
۰
۴
Caboolture
Finished
۰۸:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Quwa/Jawiya
۳
۲
Naft Al-Wasat
Finished
۲۰:۰۰
Newroz SC
۴
۴
Erbil SC
Finished
۱۷:۳۰
AL Zawraa SC
۰
۲
Al Shorta
Finished
۲۰:۰۰
Duhok
۲
۲
Naft Maysan
Finished
۲۰:۰۰
Al-Hudood Sports Club
۳
۲
Al-Karkh
Finished
۱۷:۳۰
  Japan Japan Football League
Sony Sendai
۱
۰
Honda F.C.
Finished
۰۹:۳۰
Tokyo Musashino United FC
۲
۲
Tiamo Hirakata
Finished
۰۹:۳۰
Atletico Suzuka Club
۰
۱
Verspah Oita
Finished
۰۹:۳۰
Reinmeer Aomori
-
-
Minebea Mitsumi
Finished
۰۹:۳۰
  Finland Veikkausliiga
EIF Ekenas
۰
۷
FC Inter Turku
Finished
۱۷:۳۰
FC Lahti
۱
۲
AC Oulu
Finished
۱۹:۰۰
IF Gnistan Helsinki
-
-
IFK Mariehamn
Interrupted
۱۵:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
Atletico Paranaense
۳
۰
Ypiranga RS
Finished
۰۰:۳۰
Gremio Porto Alegrense RS
۳
۱
Operario PR
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Newcastle Olympic
۰
۰
Valentine Phoenix
Finished
۰۸:۰۰
Weston Workers
۳
۰
New Lambton
Finished
۰۸:۰۰
  Philippines PFL
Philippine Army FC
۰
۱
Don Bosco Garelli
Finished
۱۳:۱۵
Taguig FC
۶
۱
Tuloy
Finished
۱۰:۳۰
Davao Aguilas
۵
۲
Philippine Air Force
Finished
۱۶:۰۰
  Malaysia Super League
Kuala Lumpur City FC
۱
۰
Selangor FC
Finished
۱۵:۴۵
  Republic of Korea K3 League
Gyeongju Korea H&N Power
۲
۱
Pocheon Citizens FC
Finished
۱۲:۰۰
Ulsan Citizen
۰
۲
Mokpo City
Finished
۱۳:۳۰
Siheung Citizen
۴
۱
Yeoju Citizen FC
Finished
۱۰:۳۰
  Chile Primera B
Santiago Morning
۱
۰
Deportes Limache
Finished
۲۰:۰۰
La Serena
۲
۱
CD Antofagasta
Finished
۲۰:۰۰
Union San Felipe
۰
۰
Curico Unido
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Bulls Northbridge FC Academy (W)
۰
۱
NWS Koalas Spirit (W)
Finished
۱۰:۱۰
Sydney University FC (W)
۴
۱
Sydney Olympic (W)
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams (W)
۳
۳
Northern Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Manly United FC (W)
۱
۱
University of New South Wales (W)
Finished
۱۱:۴۵
Apia Leichhardt Tigers (W)
۲
۱
Blacktown Spartans (W)
Finished
۱۲:۳۰
Illawarra Stingrays (W)
۲
۲
Emerging Jets (W)
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ravens (W)
۴
۱
FNSW Institute (W)
Finished
۱۰:۴۰
  Australia NPL Queensland
Gold Coast Knights
۴
۲
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۰۹:۳۰
Peninsula Power
۴
۰
Brisbane Roar Youth
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Western Sydney Wanderers NPL
۰
۱
Manly United FC
Finished
۰۸:۳۰
Rockdale Ilinden FC
۴
۰
Sydney United
Finished
۰۸:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Aurora
۲
۱
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
Finished
۰۱:۰۰
The Strongest La Paz
۱
۰
Universitario De Vinto
Finished
۰۳:۳۰
Nacional Potosi
۰
۰
Jorge Wilstermann
inprogress
۲۲:۳۰
  United States USL Championship
Pittsburgh Riverhounds
۵
۰
Oakland Roots SC
Finished
۰۲:۳۰
Miami FC
۲
۳
Rhode Island
Finished
۰۲:۳۰
Indy Eleven
۱
۱
Loudoun United FC
Finished
۰۲:۳۰
Sacramento Republic FC
۰
۰
North Carolina
Finished
۰۶:۳۰
Birmingham Legion FC
۲
۱
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۳:۰۰
Tampa Bay Rowdies
۲
۰
Orange County SC
Finished
۰۳:۰۰
Monterey Bay
۰
۰
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۵:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Jacksonville Armada U23
۱
۳
Columbus United FC
Finished
۰۲:۳۰
West Chester United
۴
۰
Electric City Shock SC
Finished
۰۲:۳۰
Annapolis Blues FC
۰
۲
Virginia Dream FC
Finished
۰۲:۳۰
El Farolito
۳
۲
Napa Valley 1839 FC
Finished
۰۵:۰۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Balcatta (W)
۶
۰
UWA-Nedlands FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Fremantle City FC (W)
۹
۰
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Subiaco AFC (W)
۰
۷
Perth SC (W)
Finished
۱۱:۱۵
  Japan J3 League
Giravanz Kitakyushu
۱
۰
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۲:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۲
۰
FC Osaka
Finished
۱۲:۳۰
Imabari FC
۳
۰
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۳:۳۰
  Uruguay Primera Division
Club Atletico River Plate
۱
۱
Penarol Montevideo
inprogress
۲۱:۳۰
Club Atletico Cerro
۰
۱
Cerro Largo FC
Finished
۱۶:۳۰
Centro Atletico Fenix
۱
۲
Defensor Sporting
Finished
۱۹:۰۰
Boston River
۲
۱
Miramar Misiones
Finished
۰۰:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
12 de Junio de Villa Hayes
۰
۰
Rubio nu
Finished
۱۷:۳۰
Club General Martin Ledesma
۰
۱
Sportivo San Lorenzo
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland 5. Deild
Alafoss
۳
۱
Spyrnir
Finished
۱۸:۱۵
Stokkseyri
۵
۰
IB Uppsveitir
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie D
Mixto EC
۱
۱
Anapolis FC
Finished
۰۰:۳۰
Itabuna BA
۰
۰
Ipatinga
inprogress
۰۱:۳۰
Trem DC
۰
۲
Porto Velho EC
Finished
۰۰:۳۰
Sousa EC
۰
۰
Treze FC
inprogress
۲۲:۳۰
Maringa PR
۲
۰
EC Agua Santa SP
Finished
۰۱:۰۰
Maracana EC
۰
۰
Potiguar de Mossoro
inprogress
۲۱:۳۰
Brasiliense FC
۰
۰
CRAC
inprogress
۲۲:۰۰
Barra FC
۰
۰
Gremio Esportivo Brasil RS
inprogress
۲۲:۳۰
Avenida
۰
۰
Hercilio Luz
inprogress
۲۱:۳۰
Cameta Sport Club
۰
۰
Tocantinopolis EC
inprogress
۲۲:۳۰
Democrata Sete Lagoas
۰
۰
Audax Rio RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Concordia AC
۰
۰
EC Novo Hamburgo
inprogress
۲۲:۳۰
CS Esportiva AL
۰
۰
Itabaiana
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Cianorte PR
۰
۰
FC Cascavel
inprogress
۲۲:۳۰
Moto Club
۰
۰
AE Altos
inprogress
۲۲:۳۰
Fluminense PL
-
-
Aguia de Maraba
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Finland Ykkonen
Klubi 04
۳
۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
Finished
۱۶:۳۰
  United States USL League Two
St. Petersburg FC
۰
۱
Sarasota Paradise
Finished
۰۲:۳۰
Patuxent Football Athletics
۵
۱
Northern Virginia FC
Finished
۰۲:۳۰
River Light FC
۲
۱
Chicago City SC
Finished
۰۳:۳۰
Project 51O
۴
۰
Marin FC Legends
inprogress
۰۰:۳۰
Blue Goose SC
۲
۳
Mississippi Brilla
Finished
۰۳:۳۰
AHFC Royals
۳
۱
Twin City Toucans
Finished
۰۲:۴۵
Seacoast United Phantoms
۱
۰
Blackwatch Rush
Finished
۰۰:۳۰
East Atlanta FC
۱
۲
Athens United
Finished
۰۳:۰۰
Salem City FC
۳
۰
Charlotte Eagles
Finished
۰۲:۳۰
Westchester Flames
۳
۲
Cedar Stars FC
Finished
۰۳:۰۰
Hattiesburg FC
۱
۱
Little Rock Rangers
Finished
۰۳:۳۰
Rochester FC
۱
۱
Bavarian United SC
Finished
۰۳:۳۰
FC Buffalo
۱۰
۰
Dayton Dutch Lions
Finished
۰۱:۳۰
Southern California Seahorses
۲
۰
Capo II
Finished
۰۵:۳۰
Davis Legacy
۳
۲
Academica SC
Finished
۰۵:۳۰
Fort Wayne FC
۲
۰
Kings Hammer
Finished
۰۲:۳۰
Ocean City Nor'easters
-
-
West Chester United
Finished
۰۲:۳۰
Lionsbridge FC
۳
۰
Virginia Marauders FC
Finished
۰۲:۳۰
Charlottesville Blues
۱
۳
Virginia Beach
Finished
۰۲:۳۰
Cleveland Force SC
۰
۰
Toledo Villa FC
Finished
۰۲:۳۰
Asheville City SC
۲
۱
Tennessee SC
Finished
۰۳:۰۰
SC United Bantams
-
-
North Carolina FC U23
Finished
۰۳:۰۰
Des Moines Menace
۵
۰
Chicago Dutch Lions
Finished
۰۳:۳۰
Albion Colorado
۰
۱
Utah Avalanche
Finished
۰۴:۳۰
New Mexico United U23
-
-
Salt City SC
inprogress
۰۴:۳۰
Oakland FC
۰
۰
Kalamazoo FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Peru Liga 2
Academia Deport. Cantolao
۱
۲
Deportivo Coopsol
Finished
۰۰:۰۰
Ayacucho FC
۰
۱
AD Comerciantes FC
inprogress
۲۱:۳۰
Alianza Universidad
۱
۰
FC Carlos Stein
inprogress
۲۱:۴۵
  India Calcutta Premier Division
Measures Club
۳
۲
Patha Chakra
Finished
۱۳:۰۰
Techno Aryan Club
۱
۱
BSS Sporting Club
Finished
۱۳:۰۰
Mohammedan SC
۳
۱
Southern Samity
Finished
۱۳:۰۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Sotra Sportsklubb
۴
۴
Brann 2
Finished
۱۵:۳۰
Jerv
۲
۱
Viking 2
Finished
۱۶:۳۰
Vard Haugesund
۱
۳
Brattvag
Finished
۱۴:۳۰
  Kazakhstan Premier League
Kairat Almaty
۱
۱
Zhenys
Finished
۱۶:۳۰
FC Atyrau
-
-
FK Aktobe
Cancelled
۱۶:۳۰
  Brazil Carioca U20
Campo Grande RJ U20
۰
۰
7 de Abril U20
inprogress
۲۱:۱۵
  Iceland U19 League
Afturelding/Hviti Riddarinn U19
۰
۲
KA/Da/Ma/Vo/KF/Ha U19
Finished
۲۰:۳۰
IA/Kari/Skallag U19
۱
۳
FH Hafnarfjordur U19
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Ciudad de Bolivar
۰
۱
Sportivo Estudiantes
inprogress
۲۲:۰۰
Sportivo Belgrano
-
-
Defensores de Belgrano VR
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Douglas Haig
۱
۰
Sportivo AC Las Parejas
inprogress
۲۱:۳۰
San Martin Formosa
۰
۲
Boca Unidos
inprogress
۲۲:۰۰
Sarmiento de la Banda
۰
۰
Central Norte Salta
inprogress
۲۲:۳۰
Deportivo Camioneros
۱
۰
CD Argentino Monte Maiz
inprogress
۲۲:۰۰
Club Villa Mitre
۱
۰
Club Circulo Deportivo
inprogress
۲۲:۰۰
Sol de Mayo
۱
۰
Club Cipolletti
inprogress
۲۱:۳۰
Club Atlético Germinal
۰
۰
Deportivo Rincon
inprogress
۲۲:۰۰
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
۰
۰
Defensores de Pronunciamiento
inprogress
۲۲:۰۰
San Martin de Mendoza
۰
۰
Ferro Carril Oeste General Pico
inprogress
۲۲:۰۰
Kimberley Mar del Plata
۰
۰
Olimpo
inprogress
۲۲:۰۰
Juventud Unida Universitario
۰
۰
Gutierrez SC
inprogress
۲۲:۰۰
Huracan Las Heras
۰
۰
Club Sportivo y Biblioteca Athens
inprogress
۲۲:۰۰
CA Sarmiento de Resistencia
۰
۰
CA Union de Sunchales
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Baiano 2
Fluminense De Feira
۰
۰
AD Leonico
inprogress
۲۱:۳۰
Vitoria da Conquista
۰
۱
SSA FC
inprogress
۲۱:۳۰
Grapiuna AC
۴
۰
Feirense
inprogress
۲۱:۳۰
Porto BA SC
۲
۰
Jacobinense BA
inprogress
۲۱:۳۰
Galicia
۱
۱
Colo Colo BA
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Grange Thistle SC
۳
۱
Taringa Rovers
Finished
۰۹:۴۵
Ipswich Knights
۴
۱
Bayside United
Finished
۰۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Assiden
۳
۸
Asker Fotball
Finished
۱۵:۳۰
Askollen
۱
۸
Gamle Oslo
Finished
۱۵:۳۰
  Europe UEFA U19 Championship Women
France U19 (W)
۳
۱
Serbia U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lithuania U19 (W)
۰
۱۰
England U19 (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie C
Sampaio Correa-MA
۲
۰
Sao Jose EC
Finished
۰۲:۰۰
Volta Redonda
-
-
Sao Bernardo FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Peru Liga 1 - Clasura
Universidad Cesar Vallejo
۲
۳
Alianza Lima
Finished
۰۰:۰۰
Alianza Atletico
۰
۰
Atletico Grau
inprogress
۲۱:۳۰
Cusco FC
-
-
FBC Melgar Arequipa
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Sport Boys
-
-
Sport Huancayo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Universitario de Deportes
۶
۰
Carlos A. Mannucci
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Copa Paulista
AA Francana
۰
۰
Botafogo SP
Finished
۱۷:۰۰
  Uruguay Segunda B Nacional
Mar de Fondo
۰
۰
Salto FC
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Italiano FC del Uruguay
۰
۰
Frontera Rivera Renegades
Finished
۰۱:۳۰
Alto Peru
۰
۱
Huracan F.C.
Finished
۱۸:۳۰
Durazno
۵
۰
Los Halcones
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano A2
Decisao
۱
۰
ADJG Jaguar
inprogress
۲۱:۳۰
AAD Vitoria das Tabocas
۱
۰
Vera Cruz PE
inprogress
۲۱:۳۰
Ipojuca AC
۱
۰
Atletico PE
inprogress
۲۱:۳۰
  Colombia Regional League
Total Soccer
۱
۰
Deportivo Alexis Garcia
inprogress
۲۰:۳۰
  World Friendly International Matches Women
El Salvador (W)
۳
۱
Peru (W)
Finished
۰۴:۳۰
Hong Kong (W)
۴
۱
Indonesia (W)
Finished
۱۳:۳۰
Colombia (W)
۱
۲
Ecuador (W)
Finished
۰۰:۳۰
Liechtenstein (W)
۰
۲
Namibia (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Atletico Mineiro U20
۳
۰
EC Futgol U20
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Start 2
۰
۴
Sandefjord 2
Finished
۱۵:۳۰
Vidar
۴
۰
Mandalskameratene
Finished
۱۵:۳۰
Pors Grenland
۲
۱
Staal Jørpeland
Finished
۱۵:۳۰
Vindbjart FK Vennesla
۳
۰
Odds Ballklubb II
Finished
۱۶:۳۰
  Myanmar National League
Hantharwady United
۱
۰
Thitsar Arman FC
Finished
۱۳:۰۰
Ayeyawady United
۱
۲
Port FC Yangon
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Victoria
St Albans Saints
۳
۲
Altona Magic
Finished
۰۸:۳۰
  United States USL Women
North Carolina Courage U23 (W)
۲
۱
Tennessee SC (W)
Finished
۰۱:۳۰
Detroit City FC (W)
۱
۲
Colorado Storm (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Malawi Super League
Big Bullets
۱
۱
Civo United
Finished
۱۶:۰۰
Kamuzu Barracks
۲
۲
Silver Strikers
Finished
۱۶:۰۰
Chitipa United
۴
۱
Baka City
Finished
۱۶:۰۰
  Argentina Primera C Metropolitana
General Lamadrid
۰
۰
Argentino de Rosario
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Muniz
۱
۰
Defensores de Cambaceres
inprogress
۲۱:۳۰
El Porvenir
۲
۰
Deportivo Paraguayo
Finished
۱۹:۳۰
Juventud Unida San Miguel
۰
۱
Club Leandro Niceforo Alem
inprogress
۲۱:۳۰
CA Claypole
۰
۰
CSD Central Ballester
inprogress
۲۱:۳۰
Club Mercedes
۰
۰
CA Atlas
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Deportivo Liniers
۰
۰
Deportivo Laferrere
inprogress
۲۱:۳۰
Villa San Carlos
۱
۰
Excursionistas
inprogress
۲۱:۳۰
Flandria
۰
۰
Club Atletico Acassuso
inprogress
۲۱:۳۰
Comunicaciones de Bueno Aires
۲
۰
Canuelas
inprogress
۲۱:۳۰
Argentino Merlo
۳
۰
Deportivo Merlo
inprogress
۲۱:۳۰
  Chile Segunda Division
Melipilla
۳
۱
Trasandino Los Andes
Finished
۱۹:۳۰
CD Arturo Fernandez Vial
۲
۰
Lautaro de Buin
Finished
۰۲:۳۰
Real Juventud San Joaquin
۰
۰
General Velasquez
inprogress
۲۲:۳۰
  Iceland Besta deild karla
IF Vestri
۰
۲
KA Akureyri
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Os Turnforening
۳
۱
FK Haugesund II
Finished
۱۶:۳۰
Djerv 1919
۳
۳
Askoy FK
Finished
۱۵:۳۰
Foerde
۲
۵
IL Sandviken
Finished
۱۵:۳۰
  Bolivia Campeonato Integracion Women
Blooming FC (W)
۲
۵
Oriente Petrolero (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Tristan Suarez
۱
۰
Racing de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
Nueva Chicago
۰
۳
CA San Telmo
Finished
۲۰:۳۰
Arsenal de Sarandi
۰
۰
Ferro Carril Oeste
Finished
۲۰:۳۰
Club Atletico Aldosivi
۱
۰
CA Atlanta
inprogress
۲۱:۳۰
Guillermo Brown
۰
۰
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
inprogress
۲۱:۳۰
Gimnasia y Tiro
۰
۰
Deportivo Madryn
inprogress
۲۲:۰۰
Estudiantes Rio Cuarto
۰
۰
Almirante Brown de Lules
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Club Atletico Mitre
۰
۰
CA Defensores Unidos
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Agropecuario
۰
۰
Club Atletico Guemes
inprogress
۲۲:۳۰
CA Patronato
۰
۰
Colon de Santa Fe
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
San Martin Tucuman
۰
۰
CA San Miguel
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Mozambique Mocambola
Clube Ferroviário de Maputo
۳
۰
GDRT Textafrica
Finished
۱۶:۰۰
  Singapore Premier League
Hougang United FC
۲
۲
Young Lions
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL ACT
Tuggeranong Utd
۱
۲
O'Connor Knights SC
Finished
۰۸:۳۰
Canberra Croatia
۳
۱
Cooma Tigers
Finished
۰۸:۳۰
  Fiji Premier League
Rewa FC
۱
۰
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۶:۳۰
  United States USL League One
Forward Madison FC
۱
۱
Central Valley Fuego
Interrupted
۰۳:۳۰
Chattanooga Red Wolves
۳
۱
Richmond Kickers
Finished
۰۳:۰۰
One Knoxville SC
۱
۰
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۲:۳۰
Greenville Triumph SC
۰
۱
Union Omaha
Finished
۰۲:۳۰
Lexington SC
۱
۲
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۲:۳۰
  Paraguay Championship Women
Sportivo Trinidense (W)
۰
۳
Club Guarani (W)
Finished
۰۰:۴۵
  Estonia Esiliiga B
JK Trans Narva II
۲
۰
Pärnu JK
Finished
۱۵:۳۰
Tartu JK Tammeka II
۲
۴
Nomme Kalju II
Finished
۱۵:۳۰
  Colombia U19 Championship
Bogota FC U19
۱
۱
La Equidad U19
Finished
۱۷:۳۰
  Uruguay Amateur Cup
Atletico Arsenal
۱
۱
Sportivo Barracas Dolores
inprogress
۲۱:۳۰
Rio Negro de San Jose
۰
۰
CA Juanico
inprogress
۲۲:۰۰
Ferrocarrilero
۰
۱
Piriapolis FC
inprogress
۲۲:۰۰
Centro Recreativo Porongos
۰
۰
Atletico Florida
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Campeonato Pernambucano U20
Retro FC Brasil U20
۱
۱
Santa Cruz CE U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sport Recife U20
۱
۱
Nautico U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca Serie C
Uni Souza
۰
۰
EC Vera Cruz RJ
inprogress
۲۱:۱۵
  Finland Ykkosliiga
FF Jaro
۵
۲
Kotkan Tyovaen Palloilijat
Finished
۱۸:۳۰
  Latvia Latvia Cup
Tukums 2000
۲
۳
Valmieras FK
Finished
۱۸:۳۰
FK Jelgava
۲
۴
FK Liepaja
Finished
۱۷:۳۰
  Peru Reserve League
UTC Cajamarca Reserves
۷
۰
Alianza Atletico Reserves
Finished
۱۹:۰۰
  Uruguay Segunda Division
La Luz
۱
۱
Atenas
Finished
۱۶:۳۰
Tacuarembo
۰
۰
Montevideo City Torque
inprogress
۲۲:۰۰
  Argentina U20 Championship
CA Brown de Adrogue U20
۰
۲
Acassuso U20
Finished
۱۵:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Jinju Citizen FC
۲
۱
Chungju Citizen
Finished
۱۲:۳۰
Jeonju Citizen
۴
۲
Sejong Vanesse
Finished
۱۰:۳۰
Daejeon Hana Citizen II
۲
۰
Seoul Jungnang FC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
University of Queensland
۲
۱
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۰:۴۵
Tweed United Gold
۴
۳
Gold Coast Knights B
Finished
۰۹:۳۰
  Dominica Premier League
Pointe Michel FC
۳
۶
Portsmouth Bombers
Finished
۰۲:۰۰
  Australia NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۱
۲
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Mitchelton (W)
۱
۷
Lions FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Gold Coast United (W)
۴
۲
Football Queensland QAS (W)
Finished
۰۹:۳۰
Broadbeach United SC (W)
۰
۷
North Lakes (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Dandenong City U23
۲
۵
Hume City U23
Finished
۰۶:۳۰
St Albans Saints U23
۰
۰
Altona Magic U23
Interrupted
۰۵:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Weston Workers Bears FC Reserves
۱
۱
New Lambton Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Newcastle Olympic Reserves
۳
۱
Valentine Phoenix Reserves
Finished
۰۶:۰۰
  Brazil Gaucho 2
EC Pelotas
۲
۰
GE Gloria
inprogress
۲۱:۳۰
Lajeadense RS
۰
۰
Passo Fundo
inprogress
۲۱:۳۰
Uniao Frederiquense
۰
۰
Monsoon FC
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Catarinense 2
Juventus Jaragua do Sul
۱
۱
Camboriu
inprogress
۲۱:۳۰
Tubarao
۱
۱
Caravaggio FC
inprogress
۲۱:۳۰
Atletico Catarinense
۰
۰
Guarani de Palhoca
inprogress
۲۱:۳۰
Metropolitano SC
۰
۰
Santa Catarina Clube
inprogress
۲۱:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Chicken Inn FC
۰
۰
CAPS United
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Vilavelhense ES
۳
۰
Linhares FC ES
Finished
۱۶:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Sturt Lions Reserves (W)
۰
۵
Salisbury Inter Reserves (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Bhutan Premier League
Phuentsholing Heroes FC
۰
۳
Thimphu City
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Cearense C
Esporte Club Limoeiro
۰
۰
Crato EC
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Catarinense U20
Chapecoense AF U20
۱
۱
Hercilio Luz U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Russia FNL
Rodina Moscow
۰
۰
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۲۰:۰۰
FC Chayka
۱
۱
FK Sokol Saratov
Finished
۲۰:۳۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
۲
۱
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۳:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
۰
۱
Rotor Volgograd
Finished
۱۶:۳۰
FC Ural Yekaterinburg
۲
۰
PFK Sochi
Finished
۱۶:۳۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
۳
۰
FC Tyumen
Finished
۱۸:۳۰
Torpedo Moskva
۴
۰
SKA Khabarovsk
Finished
۱۹:۰۰
  Romania Liga I
CFR 1907 Cluj
۳
۲
FC Dinamo Bucuresti
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Paranaense 2
Parana Clube
۳
۰
Patriotas FC
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A3 Women
Vasco da Gama (W)
۳
۰
Acao (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Valeriodoce EC
۲
۱
Betim FC
Finished
۱۶:۳۰
  Malaysia Liga A1
Gombak FC
۲
۴
Malaysia University
Finished
۱۶:۱۵
  United States MLS Next Pro League
Carolina Core
۲
۱
Crown Legacy FC
Finished
۰۲:۳۰
Toronto FC II
۰
۰
FC Cincinnati II
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Vietnam U21 Championship
Long An U21
۲
۲
Tien Giang U21
Finished
۱۱:۰۰
Hoang Anh Gia Lai U21
۸
۰
Dak Lak U21
Finished
۱۱:۳۰
Tay Nguyen U21
۰
۲
Quang Nam U21
Finished
۱۲:۰۰
Can Tho U21
۰
۴
TP Ho Chi Minh FC U21
Finished
۱۳:۳۰
Phu Yen U21
۰
۲
SHB Da Nang FC U21
Finished
۱۰:۰۰
Thanh Hoa U21
۰
۰
PVF-CAND U21
Finished
۱۲:۰۰
Thanh Hoa U21
۰
۰
Cong An Nhan Dan U21
Finished
۱۲:۰۰
  New Zealand Central Premier League
Napier City Rovers
۲
۰
Wellington Phoenix Reservers
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Sport Recife PE (W)
۱
۲
Bahia (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Ethiopia Premier League Women
Hawassa City FC (W)
۰
۰
Ethio Electric FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
Yirga Chefe Bunaa (W)
۰
۷
Ethiopia Nigd Bank (W)
Finished
۱۱:۳۰
  United States WPSL Women
California Storm (W)
۰
۰
FC Premier (W)
Interrupted
۰۴:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Nelson Suburbs FC
۴
۴
Selwyn United
Finished
۰۴:۰۰
Universities of Canterbury
۰
۱
Christchurch United
Finished
۰۶:۱۵
  Australia Capital Territory U23
Canberra Croatia U23
۲
۰
Cooma Tigers U23
Finished
۰۶:۰۰
Tuggeranong United U23
۰
۳
O'Connor Knights U23
Finished
۰۶:۱۵
  Australia NPL ACT Women
West Canberra Wanderers FC (W)
۰
۲
Gungahlin United (W)
Finished
۰۶:۱۵
Belconnen United (W)
۲
۲
Canberra Croatia (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Rockdale Ilinden U20
۲
۰
Sydney United 58 U20
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
St George Willawong FC U23
۱
۵
Southside Eagles U23
Finished
۰۸:۰۰
SWQ Thunder U23
۱
۱
Caboolture FC U23
Finished
۰۶:۱۵
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Flow 4G Cayon Rockets
۱
۱
RAMS Village Superstars
Finished
۰۴:۰۰
  Australia NPL Queensland U23
Gold Coast Knights U23
-
-
Sunshine Coast Wanderers U23
Cancelled
۰۷:۱۵
  Lithuania II Lyga
FKS Ukmerge
۳
۲
Fortuna Kaunas
Finished
۱۳:۳۰
  Macao Elite League
Gala
۱۰
۰
Tak Chun Ka I
Finished
۱۳:۳۰
Monte Carlo
۲
۰
Sporting Macau
Finished
۱۵:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
FC Orsha
۰
۳
Arsenal Dzyarzhynsk
Finished
۱۵:۳۰
FK Krumkachy Minsk
۰
۱
Dnepr Mogilev
Finished
۱۶:۳۰
Niva Dolbizno
۱
۳
FC Gomel
Finished
۱۷:۳۰
Volna Pinsk
۱
۰
Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۸:۳۰
  Paraguay Tercera Division
24 de Setiembre
۰
۰
3 de Febrero FBC
inprogress
۲۲:۳۰
Club Olimpia De Ita
۰
۰
Atlantida SC
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Regional League
Juventud Zondina
۰
۰
CA Juventud Alianza
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید